Ponad 15 lat doświadczenia i entuzjazm młodego pokolenia instruktorów.

Dlaczego tango z nami?

Uczyliśmy się ‚jak uczyć’ u najlepszych specjalistów różnych technik. Opracowaliśmy własną metodę prowadzenia zajęć tak, aby przy pomocy kolejnych ćwiczeń składać końcowy efekt jak z klocków. W dydaktyce tańca jest kilka rzeczy, które są dla nas kluczowe…

Naturalny ruch, luz, nonszalancja i zdrowie

Tango jest oparte na naturalnych ruchach, będziemy budować twoją technikę taneczną, ale nie może ona za bardzo „wystawać” – ma wyglądać, że samo tak wyszło. Nonszalancja jest dla nas jedną z najważniejszych wartości w tangu.

Wypracowaliśmy unikalną metodę jak działając na naturalnych ruchach, działając na rozluźnieniu uzyskiwać szczerość i naturalność ruchu, jednocześnie dbając o zmianę modelu ruchu tak, żeby taniec stawał się coraz lepszy.

Emocje a ruch
Mowa ciała w tangu

Od początku będziesz uczył się ruchu wynikającego z emocji – wtedy będzie on prawdziwy. Emocje w nauce tanga przewijają cały czas jako centralny punkt. Zamiast„trzymaj ramiona w ten sposób” usłyszysz raczej „poczuj się pewnie”.

Mamy kilkanaście lat doświadczenia w takim podejściu, które zadziałało u setek kursantów.
Zobacz zajęcia

Technika tańca

Staramy się techniki nie nadużywać – ma ona pomagać a nie zabijać przyjemność. Nie czepiamy się za bardzo i pokazujemy po co coś ćwiczysz, co dzięki temu osiągniesz.

Prowadzenie i podążanie,
czyli improwizacja w parze jak rozmowa.

Nie lubimy idei, że partner prowadzi a partnerka ma to tylko bezmyślnie wykonywać.
Dlaczego by tak miało być? Przecież partnerki nie są głupie. To by było jak poruszanie kukiełką.

Oczywiście – to jest super jak partnerka może zamknąć i zatracić się w świecie ruchu i muzyki, zostawiając wszystko partnerowi, ale to jest tyko jedna z opcji. Generalnie partner powinien mieć jakiś pomysł – propozycję, a partnerka to interpretuje. I to jest ciekawe, bo jest to rozmowa a nie monolog, możemy się zaskakiwać.

Zobacz zajęcia

Anna Sieprawska

Anna Sieprawska
Dyrektor:), instruktor tańca, choreograf

Marcin Sieprawski
Szef, instruktor tańca, choreograf

Agnieszka Petniak
Instruktor tańca

Wojtek Iskierka
Instruktor tańca

Gabriela Policht
Instruktor tańca

Kamil Plewa
Instruktor tańca

Fernando de Lutiis
Instruktor tańca

Adam Zawojak
Instruktor tańca