fbpx
Ponad 15 lat doświadczenia i entuzjazm młodego pokolenia instruktorów.

Dlaczego tango z nami?

Uczyliśmy się ‚jak uczyć’ u najlepszych specjalistów różnych technik. Opracowaliśmy własną metodę prowadzenia zajęć tak, aby przy pomocy kolejnych ćwiczeń składać końcowy efekt jak z klocków. W dydaktyce tańca jest kilka rzeczy, które są dla nas kluczowe…

Naturalny ruch, luz, nonszalancja i zdrowie

Tango jest oparte na naturalnych ruchach, będziemy budować twoją technikę taneczną, ale nie może ona za bardzo „wystawać” – ma wyglądać, że samo tak wyszło. Nonszalancja jest dla nas jedną z najważniejszych wartości w tangu.

Wypracowaliśmy unikalną metodę jak działając na naturalnych ruchach, działając na rozluźnieniu uzyskiwać szczerość i naturalność ruchu, jednocześnie dbając o zmianę modelu ruchu tak, żeby taniec stawał się coraz lepszy.

Emocje a ruch
Mowa ciała w tangu

Od początku będziesz uczył się ruchu wynikającego z emocji – wtedy będzie on prawdziwy. Emocje w nauce tanga przewijają cały czas jako centralny punkt. Zamiast„trzymaj ramiona w ten sposób” usłyszysz raczej „poczuj się pewnie”.

Mamy kilkanaście lat doświadczenia w takim podejściu, które zadziałało u setek kursantów.
Zobacz zajęcia

Technika tańca

Staramy się techniki nie nadużywać – ma ona pomagać a nie zabijać przyjemność. Nie czepiamy się za bardzo i pokazujemy po co coś ćwiczysz, co dzięki temu osiągniesz.

Prowadzenie i podążanie,
czyli improwizacja w parze jak rozmowa.

Nie lubimy idei, że partner prowadzi a partnerka ma to tylko bezmyślnie wykonywać.
Dlaczego by tak miało być? Przecież partnerki nie są głupie. To by było jak poruszanie kukiełką.

Oczywiście – to jest super jak partnerka może zamknąć i zatracić się w świecie ruchu i muzyki, zostawiając wszystko partnerowi, ale to jest tyko jedna z opcji. Generalnie partner powinien mieć jakiś pomysł – propozycję, a partnerka to interpretuje. I to jest ciekawe, bo jest to rozmowa a nie monolog, możemy się zaskakiwać.

Zobacz zajęcia

Anna Sieprawska

Anna Sieprawska
Dyrektor:), instruktor tańca, choreograf

Marcin Sieprawski
Szef, instruktor tańca, choreograf

Agnieszka Petniak
Instruktor tańca

Wojtek Iskierka
Instruktor tańca

Agnieszka Danek
Instruktor tańca

Kamil Budziński

Kamil Budziński
Instruktor tańca