fbpx

Nauka tanga od podstaw

Ty też możesz tańczyć...

Chcesz żeby Twoje życie nabrało kolorów? Masz dość Netflixa? Chcesz spędzać wieczory z ciekawymi ludźmi robiąc emocjonujące rzeczy?

Naucz się tańczyć TANGO ARGENTYŃSKIE. Poznaj tajemnicę tej eleganckiej drapieżności i kocich ruchów, poczuć wibrującą energię tego tańca.

Jeśli chcesz się uczyć w klimatycznym, kameralnym studio w centrum Starego Miasta, w małych grupach z indywidualnym podejściem do każdego kursanta, w przyjaznej atmosferze wśród ciekawych ludzi – dobrze trafiłeś.

Uczymy szybko i efektywnie tak, żebyś mógł jak naszybciej cieszyć się tańcem .

O naszej metodzie przeczytasz tutaj.

Just follow!

NOWY SEZON: JESIEŃ 2020

Kurs tanga dla początkujących (Tango od podstaw 1)

Dlaczego warto? Regularny kurs tanga argentyńskiego, na którym poznasz podstawy najbardziej fascynującego tańca parowego świata, będziesz się świetnie bawił, spędzisz czas w towarzystwie ciekawych ludzi i…być może odnajdziesz pasję na lata.

  • zajęcia raz w tygodniu (termin do wyboru)
  • 1 lekcja trwa 75 min 
  • kurs obejmuje 12 lekcji x 75  min = 15 h zajęć
  • małe, stałe grupy (5 – 8 par w grupie)
  • ŚRODA 19.30 od: 21 października
  • CZWARTEK 18.00 od: 5 listopada

Możliwe zapisy solo lub w parach.  Zachowujemy balans w liczbie partnerów i partnerek.  Zmiany w parach na zajęciach są opcjonalne. 

 Cennik:

140 pln/os/4 lekcje

Z kartą Multisport Plus/OK System

60 pln/os/4 lekcje

 

*Obowiązuje kaucja zwrotna w wysokości 80 pln/os/4 lekcje

Potwierdzeniem rejestracji jest email, który otrzymasz od nas w przeciągu dwóch dni roboczych. W przypadku braku wiadomości – napisz do nas, żeby sprawdzić, czy wszystko poszło, jak należy.